Oferta - medycyna pracy

Badania na prawo jazdy

Jeśli chcecie Państwo zapisać się na kurs Prawa Jazdy Kat B – prawo jazdy amatorsie, prawa jazdy kat A – motor lub prawo jazdy kat C i C+E – ciężarówka lub D i D+E -autobus zapraszamy na kompleksowe badania lekarskie – mamy terminy z dnia na dzień – badania wykonujemy szybko i sprawnie.

Przy wyższych kategoriach wykonujemy również badania psychotechniczne.

Badamy zawodowych kierowców, którzy chcą założyć PKZ , czyli przed kursem kwalifikacji, – kursem na przewóz osób lub rzeczy. czy kodem 95

Zapraszamy szkoły nauki jazdy do współpracy

Badania wykonywane są zgodnie z bieżącym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 r w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców.

Ceny za badania są zgodne z cenami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia i wynoszą 200 zł za badanie

Badania na prawo jazdy

Wykonujemy badania na prawo jazdy ubiegające się o kategorię C i D lub chcące nabyć uprawnienia do kierowania tramwajem. Prowadzenie autobusu, ciężarówki z przyczepą czy też ciągnika rolniczego wymaga szczególnych umiejętności. Prowadzenie pojazdów o dużej masie i powierzchni wymaga zarówno wysokiego poziomu odporności na stres, ale również ogólnej wytrzymałości. Istotne znaczenie ma nie tylko sprawność psychoruchowa, ale również osobowość. W badaniach na prawo jazdy kategorii C i D poddaje się ocenie skupienie uwagi, refleks czy też skłonność do brawury. W naszym studiu w Gliwicach w woj. śląskim wykonujemy kompleksowe badania na prawo jazdy.

Badania na prawo jazdy kat. D

Oferujemy badania kierowców ubiegających się o prawo jazdy kat. D i D+E, którzy chcieliby nabyć uprawnienia do kierowania np. autobusem. Do naszego studia psychologicznego zapraszamy również:

  • osoby przedłużające ważność uprawnienia w zakresie prawa jazdy kat. D i D+E,
  • osoby podchodzące do kursu wstępnej kwalifikacji,
  • kierowców przewożących osoby.

Oceniamy sprawność psychomotoryczną, która jest kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Specjalizujemy się w psychologii transportu i dbamy o to, by nasze badania były wykonywane z dbałością o jak najwyższą jakość. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie badania odbywały się w komfortowej atmosferze. Osobom przygotowującym się do egzaminów na prawo jazdy kat. D, C oraz C+E i D+E oferujemy kompleksowe badania obejmujące nie tylko badania psychologiczne, ale również lekarskie. Natomiast Klientom planującym podejście do egzaminu na prawo jazdy kat. A lub B proponujemy wyłącznie badania lekarskie. Jeśli więc potrzebują Państwo wykonać badania na prawo jazdy, skontaktuj się z naszym biurem w celu rezerwacji terminu.